חדשות ועדכונים

חולון מתחדשת: זו החברה שצופה הכנסות של 520 מיליון שקל

נתנאל גרופ מחדשת את שכונת אגרובנק בחולון: החברה מדווחת כי חתמה על הסכמים לביצוע 2 פרויקטי פינוי-בינוי (תמ"א 38/2) משמעותיים בחולון בהיקף כולל של כ-520 מיליון שקל

  • ICE
  • ice
  • 14.03.2024
שיתוף

נתנאל גרופ, העוסקת בייזום, תכנון, הקמה ושיווק פרויקטים למגורים ומסחר בישראל, וכן פועלת בתחום הנדל"ן להשקעה באזורי ביקוש במרכז הארץ, מדווחת כי החברה הבת בבעלות מלאה, נתנאל גרופ א.ד התחדשות עירונית, חתמה על שני פרויקטים להריסה ובנייה (תמ"א 38/2) בשכונת אגרובנק בחולון, בסמוך לכיכר השבעה: הפרויקט הראשון הינו למתחם הכולל חמישה בניינים ברחוב קראוזה בחולון (פרויקט קראוזה), והפרויקט הנוסף הינו עבור מתחם הכולל שישה בניינים סמוכים בחולון (פרויקט חנקין).

במסגרת פרויקט קראוזה יהרסו חמשת הבניינים הזוגיים ברחוב קראוזה 6-14 הכוללים 45 יח"ד, ובמקומם ייבנו שלושה בניינים חדשים אשר יכללו כ-140 יח"ד. נתנאל צופה כי ההכנסות מפרויקט קראוזה יסתכמו בכ-200 מיליון שקל. הפרויקט צפוי לכלול 95 דירות ליזם, אותן תשווק נתנאל החל מדירות 2 חדרים בשטח של 60 מ"ר ועד לדירות 5 חדרים בשטח כולל של כ-130. נתנאל צופה כי הריסת הבניינים תתבצע ברבעון הראשון של 2026. על מלאכת תכנון הפרויקט אמון משרד תימור שוורץ אדריכלים. בעלי הדירות יוצגו על ידי משרד עו"ד ליבן קובי.

במסגרת פרויקט חנקין יהרסו שישה בניינים ברחובות חנקין 21 ו-23, ההגנה 14, 18 ו-20, וז'בוטינסקי 17, הכוללים כיום 74 יח"ד, ובמקומם ייבנו כ-200 יח"ד. נתנאל צופה כי ההכנסות הצפויות מפרויקט חנקין יסתכמו בכ-320 מיליון שקל. על מלאכת תכנון הפרויקט אמון משרד מילוסלבסקי אדריכלים. בעלי הדירות יוצגו על ידי משרד עו"ד דן הלפרט.

אריה נתנאל, יו"ר נתנאל גרופ: "אנו שמחים לדווח על פרויקטים משמעותיים להתחדשות עירונית בשכונת אגרובנק המבוקשת בעיר חולון. אנו יוצאים לדרך עם רוח גבית חזקה מבעלי הזכויות שהביעו בנו אמון משמעותי ונפעל לקידום הפרויקטים במהירות ובאיכות המאפיינים את נתנאל. בהתאם להמלצת עיריית חולון אנו בוחנים את הרחבת הפרויקט לבניינים נוספים במתחם, מתוך כוונה להבטיח את רווחת בעלי הזכויות והשבחת הנכסים הקיימים שלהם, ומתוך רצון לסייע לתנופת ההתחדשות בעיר"
 

לקריאת הכתבה באתר אייס >  https://www.ice.co.il/realestate/news/article/1003388