חדשות ועדכונים

נתנאל גרופ נבחרה במכרז דיירים להקמת 154 דירות חדשות בכיכר השבעה בחולון

במסגרת הליך ההתחדשות ינייד היזם זכויות נוספות להגדלת הפרויקט במכרז דיירים שנערך לאחרונה בליווי וייצוג של משרד עוה"ד רז-כהן, פרשקר ושות', נבחרה להקים את הפרויקט במתחם כיכר השבעה בחולון חברת נתנאל גרופ.

  • מיכאל לוי
  • funder
  • 15.02.2024
שיתוף

במסגרת הפרויקט, יפונו 84 דירות ישנות ב- 7 מבנים ברחובות חנקין, ההגנה וז'בוטינסקי חולון, ובמקומן צפויים להיבנות 7 בניינים בני 7 קומות  ובהם כ 154 דירות חדשות.  בעלי הדירות, שכאמור מיוצגים על ידי משרד עוה"ד רז -כהן, פרשקר ושות' צפויים לקבל במסגרת דירות התמורה בפרויקט החדש, תוספת של 12 מ"ר לשטח הדירה, ממ"ד תקני, מרפסת בשטח של 12-14 מ"ר, חניה, ומחסן בשטח 4-5 מ"ר . 
נתנאל גרופ ישווקו בפרויקט על פי התב"ע הקיימת כ- 70 דירות חדשות. עם  זאת, בימים אלה פועל היזם שנבחר לאשר תב"ע חדשה על השטח שתקנה תוספת זכויות משמעותיות בפרויקט.

את הדיירים מלווה גם חברת ארגון הדיירים GOLDEN TRIANGLE.


חולון זוכה לאחרונה להתעוררות משמעותית בתחום ההתחדשות העירונית , זאת לאור המיעוט בקרקעות פנויות לבנייה כמו גם מצבם של הבניינים הוותיקים במרכז העיר. כזכור בחודש ספטמבר 2021 קרס בניין משותף ברחוב יוסף סרלין 36 בחולון. למרבה המזל הדיירים פונו מהבניין יממה לפני כן בעקבות פיצוץ עז שנשמע במבנה. לכך כאמור מצטרפת כעת החשיבות הגבוהה למיגון כל בניין שאין בדירות הכלולות בו ממד תקני, וזאת בעקבות מטחי הטילים הרבים שנורו למרכז החל מיום 7 באוקטובר מרצועת עזה כשחולון הייתה לא מעט במוקד ההתראות במרכז.


עו"ד קרן פרשקר, בעלים משותף במשרד עוה"ד רז- כהן, פרשקר ושות' מציינת: "התקופה בה אנו נמצאים מעלה את החשיבות לקידום אינטנסיבי של תהליכי התחדשות עירונית משמעותיים, בעיקר במרכזי ערים הנחשבים לצפופים יותר עם בניינים ישנים יותר ולכן גם פחות בטוחים. על כן, כל התקדמות בתהליך פינוי בינוי היא מהותית על מנת להגיע ליום בו לבעלי הדירות יהיו בתים חדשים, מרווחים וממוגנים יותר. תהליך בחירת היזם הוא אחד התהליכים המשמעותיים בדרך ואנו שמחים שהוא עבר בהצלחה במתחם כיכר השבעה בחולון".


לגרף נתנאל גרופ לחצו כאן
 

61 קרנות נאמנות שמחזיקות סה"כ 14.7 מיליון בנתנאל גרופ

קרנות נאמנות שמחזיקות את נתנאל גרופ. לרשימה המלאה

לקריאת הכתבה באתר פאונדר לחצו כאן