אודות קבוצת נתנאל

בית אחד לאורך כל התהליך

קבוצת נתנאל יוזמת ובונה את הפרויקטים שלה בעצמה ודואגת ללקוחותיה לאורך כל הדרך, החל מהליך הרכישה,  דרך שלבי הבנייה,  מסירת הדירה ותקופת הבדק והאחריות.

מעל לחמישה עשורים של דיוק והקפדה

קבוצת נתנאל בונה ויוזמת פרויקטים כבר למעלה מחמישה עשורים.

רמת תכנון גבוהה, איכות ביצוע ותשומת לב לפרטים הקטנים מאפיינים את כל אחד ממאות הפרויקטים שהשלמנו לאורך השנים והפכו את קבוצת נתנאל לאחת מחברות הבנייה המובילות בארץ.

מגוש דן אל כל המדינה

מה שהתחיל בשנות ה70 עם בנייני המגורים הראשונים שבנו אריה נתנאל ואחיו בחולון ותל אביב, המשיך לעשרות שנים של בנייה איכותית ופיתוח של אזור גוש דן ומרכז הארץ.

בתחילת שנות ה-90 התרחבה פעילות החברה, וחותמת המצוינות של קבוצת נתנאל החלה לעטר פרויקטים בכל רחבי הארץ, מחדרה ועד אילת.

הגינות בונה אמון

קבוצת נתנאל היא חברה ציבורית שנסחרת בבורסה בתל אביב מאז סוף שנות ה-90. זה אומר שכל הדוחות, המאזנים והמידע הפיננסי שלנו שקופים ונגישים לכולם.

בזכות היציבות שמאפיינת את התנהלות החברה, ניהול הסיכונים החכם ופרס המצוינות בבנייה שבו זכינו, אנחנו נהנים מאמון גבוה מצד הבנקים, המשקיעים והלקוחות שלנו.

מחדשים ומתחדשים

התחדשות עירונית היא המומחיות שלנו. יכולת פיננסית גבוהה ומחלקה עצמאית המתמחה בתחום מאפשרים לנו להשלים בהצלחה וביעילות פרויקטים מורכבים במיוחד שמשדרגים את סביבת המגורים העירונית שלכם.

דיירים שיבחרו להיכנס איתנו לתהליך ההתחדשות, יזכו לליווי אישי לכל אורכו (וגם אחריו), התנהלות הוגנת ומערכת יחסים המבוססת על אמון ושקיפות.

עוד מקבוצת נתנאל

נכסים למגורים

נכסים למגורים

דירות יוקרה ומתחמי מגורים

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית

פרויקטי תמ”א 38

נכסים מניבים

נכסים מניבים

בנייני משרדים ושטחי מסחר

נתנאל בעולם

נתנאל בעולם

GOING GLOBAL